Футбольний клуб LS GROUP подарує Верхній Сироватці безкоштовний Wi-Fi

Футбольний клуб LS GROUP планує встановити у Верхній Сироватці кілька точок  Wi-Fi, що забезпечать швидкий та безкоштовний Інтернет для жителів селища. Такий сучасний і потрібний подарунок хочуть зробити до Дня селища, але навіть якщо реалізація ідеї дещо затримається, у ФК впевнені: його  неодмінно оцінять.

“Попередньо ідея виникла по його встановленню на стадіоні ARENA V.SYROVATKA, проте матчі відбуваються раз на неділю і якісним Wi-Fi скористаються рідко та не всі бажаючі.
Тому приймаємо упродовж цієї неділі побажання від жителів, особливо молоді, щодо пропонованих місць розміщення точок мережі, радіус дії яких буде близько півкілометра.
Визначаємося із технічними можливостями оператора – і у найближчі тижні Верхня Сироватка отримає безкоштовний бездротовий загальнодоступний швидкісний і сучасний Wi-Fi.
Можливо не встигнемо до дня селища, проте цей подарунок для селища, особливо молоді, на заради якогось приводу, а виключно для популяризації спорту, особливо футболу, так і комфорту жителів громади!”, – повідомляється на офіційній сторінці FC LS GROUP у Фейсбуці.

Поділитися в соціальних мережах