Футбольний клуб «LS GROUP» позичив воротаря «Насосенергомашу», зігравши з ним в нічию

Напередодні літнього чемпіонату футбольний клуб «LS GROUP» провів товариський матч із футбольним клубом “Насосенергомаш” (м. Суми).

Зіграли в нічию з рахунком 3:3. Гра видалась видовищною, будувалась на блискавичних контратаках, грамотних техніко-тактичних дій гравців та вдалого використання оперативного простору.

Проте необхідно врахувати, що ФК «LS GROUP» новачки в майбутньому чемпіонаті, а його противник зараз займає 6 місце в рейтингу футбольних клубів Асоціації розвитку футзалу Сумщини.

До речі, рейтинговий список клубів Асоціації налічує аж 43 клуби. Більш того, на час цієї гри по-товариські «здали в оренду» противнику другого голкіпера з ФК «LS GROUP». Воротар відважно відстояв гру, як за рідну команду, і буквально “вийняв” кілька потенційних голів для супротивника!

Загалом команда готова до участі у літньому чемпіонаті, а дванадцятий гравець, вболівальники, тримають за хлопців кулаки.

Водночас LS GROUP запрошує друзів, партнерів і вболівальників на першу гру підопічної футбольної команди «LS GROUP» в чемпіонаті з ФК “Рятувальник” (м. Ромни), яка відбудеться о 18.00 в п’ятниця 02.06.2017 в футбольному центрі “БАРСА”, поле №3.

 

Поділитися в соціальних мережах