Футбольний клуб “LS GROUP” виграв кубок Михайла Фоменка

1 жовтня футбольний клуб “LS GROUP” виборов кубок Сумського обласного турніру із міні-футболу на честь Заслуженого тренера України Михайла Фоменка – FOMENKO FUTZAL CUP 2017.

Нагородження провів особисто винуватець події – зірковий наставник Михайло Іванович, побажавши переможцям не зупинятися на досягнутому та подальших професійних досягнень.

“У змаганнях брали участь вісім команд у складі двох груп.
Після виходу із групового турніру команда футбольного клубу «LS GROUP” у півфіналі в «суху» із рахунком 4:0 виграла у ФК «Sagacitas», а у фіналі із таким же рахунком перемогла ФК «Олімпік».
Автори голів – по три Артем Линник та Євгеній Сайко, два Олександр Бондаренко.
Дякуємо також за відмінну гру Дмитру Скаржинському, Роману Прощенку, Сергію Бабиніну, Павлюку Роману, Кульбачному Андрію, Ливицькому Георгію, Морозу Роману та Руденко Сергію.
Особлива подяка нашому голкіперу Івану Бобку за відсутність жодного м’яча у наших воротах!” – йдеться у вітальному повідомленні на офіційній сторінці FC LS GROUP у Фейсбуці.
Нагадаємо, що саме президент футбольного клубу “LS GROUP” Геннадій Дем’яненко виступив ініціатором та головним організатором FOMENKO CUP 2017, який відбувся у серпні між командами Сумської області.

 

Поділитися в соціальних мережах