Глава юридичної компанії LS GROUP привітав Верхню Сироватку із подвійним святом

Глава юридичної компанії LS GROUP Геннадій Дем’яненко щиро привітав Верхню Сироватку із подвійним святом – релігійним та історичним:

“На честь одного з найбільш шанованих церковних свят – Успіння Пресвятої Богородиці, моє рідне селище святкує свій День народження!

Верхня Сироватка – заснована у середині XVII століття, характерно те, що одна частина його була вільним козацьким поселенням, а другу населяли кріпаки.

У 1805 році за проектом Олександра Олександровича Паліцина розпочалося спорудження кам’яної церкви в ім’я Успіння Божої Матері, яке тривало до 1812 року.

21078486_475098992865772_4851460492217939926_n

О, Діво Маріє, Мати наша, Отець Небесний зробив Тебе Храмом та інструментом Святого Духа, щоб, прийнявши від Тебе плоть, Предвічне Слово увійшло в світ і оселилося з нами.
Ти, о Мати, завжди була для нас тією провідною зіркою, яка веде до дому Отця. Як колись в Кані Галилейській Ти говорила до наших праотців, так і нині Ти звертаєшся до нас зі словами: “Зробіть все, що Він вам скаже”.
Божий Притулок грішників, будь Господньою поміччю нам, недосконалим і немічним, Своїм Небесним Покровом бережи нас від зла, яке нам постійно загрожує. Скорботним втіха, як Мати, поможи нам, коли в нас вичерпується надія і сили для доброго християнського життя. Разом з нами випроси у Сина Свого хворим зцілення та благодать здоров’я душі і тіла для всіх слабких і страждаючих”.

Поділитися в соціальних мережах