Глухівчани затарились на свята сумнівною рідиною із фури, що перекинулась на трасі

Недалеко від Глухова, на міжнародній трасі Київ – Москва, сталося ДТП.

«На 212-му кілометрі автодороги Кіпті – Глухів – Бачівськ, тобто в 5-ти км від Глухова, водій багатотонника, болгарин, не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням та скоїв наїзд на захисний відбійник. До того ж, водій не врахував особливостей вантажу, який перевозив, і з’їхав на ліве узбіччя кювету. Аварія трапилася о 17.30, коли на вулиці було вже темно. Іноземець, який перебував за кермом фургона, був тверезий, це зафіксовано після медичного огляду», – розповів старший інспектор нагляду за дорожнім рухом Сергій Свинаренко.

Автомобіль охороняли співробітники поліції, а в цей час водій вирішував, що робити з вантажем. У величезній цистерні знаходилася 21 тонна рідини – сировинного матеріалу для подальшого використання у виготовленні спиртних напоїв. Використовувати його в якості окремого, самостійного продукту не можна. Згідно з документацією, товар прямував з Болгарії до Росії, в місто Уфа. В результаті аварії цистерна ушкодилася, розгерметизувалася, з неї почала витікати рідина. Більш того, іноземні фахівці, з якими зв’язався водій, прийшли до висновку, що сировина вже зіпсована і до реалізації не придатна.

Директор болгарського підприємства розпорядився вилити вміст бочки прямо на землю, щоб витягти авто з кювету. Товар застрахований, тож особливих втрат ніхто не несе. Тим більше, для того, щоб витягнути фургон із кювету, його необхідно було звільнити. 23 грудня машину діставали 2 евакуатори: 1 – з Глухова, 1 – і-Кролевця. Багатотонника відправили на стоянку, а водія – в місцевий готель, де він буде чекати допомоги з Болгарії.

Новина про те, що іноземець щось виливає з величезної бочки, миттєво облетіла Глухів, і народ масово повалив за дармовим товаром … Дослідивши на смак і запах безбарвну рідину, підприємливі громадяни вирішили, що її можна навіть пити, і наповнювали цим «добром» ємності різної місткості. Деякі навіть по чотири сорокалітрових бідони набрали.

МНСники, правоохоронці та медики в шоці: невже народ в Інтернет не заходить, телевізор не дивиться і газет не читає? Новини тільки і рясніють про те, скільки життів забрали сумнівні спиртні напої останнім часом!

Рятувальники служби надзвичайних ситуацій беруться за голову: «Після Нового року в лікарні очікується бум дегустаторів цієї сумнівної рідини …». Сущим маренням вважають вживання всередину цього концентрату і правоохоронці, у яких була можливість поживитися цим «добром», так як вони охороняли фуру в першу добу. Поліцейські зізналися, що ні за що не ризикнули б випити це «незрозуміло що». Медичні працівники теж запевняють, що це небезпечно для здоров’я і життя.

Правда, одна з опитаних лікарів заявила, що нічого страшного в цій сировині немає. І розповіла, що її 52-річний чоловік напередодні ввечері випив сам літр «подарунка з траси» і відчуває себе відмінно, живий – здоровий, і спав всю ніч.

Джерело: http://kourier.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах