Глухівські активісти виклали відео з прихованих камер, як шахраї розводять продавчинь

У Глухові активісти започаткували проект «Безпечне місто». Його основа – дані відеоспостереження з торговельних точок, які ставали об’єктами неситих зазіхань злодіїв та шахраїв. Від них страждають або можуть постраждати й багато простих глухівчан. Читачів ЗМІ знайомлять з “механікою” злочинів, аби озброїти від можливих неприємностей.

Пропонується серія епізодів, відзнятих у Глухові 31 березня в одному з магазинів торговельного центру «Юність», на перетині вулиць Шевченка і Києво-Московської. Молода шахрайка, завітавши до торговельного закладу шляхом нехитрої махінації змогла видурити близько 200 грн у продавця-стажерки. Отож, відслідковуємо по кроках:
– Злодійка під’їжджає до місця злочину на непоказному легковику вазівської моделі – «сімці», з різними переднім і заднім номерними знаками:

– Заходить до відділу сувенірної продукції, де разом з дорогими подарунковими наборами реалізується і різний дріб’язок:

– Позначає намір придбати найдешевше – сумочку з листівкою;
– Тим, не менш, ретельно і досить довго, перебирає товар, встановлюючи вербальний контакт з продавчинею – іншими словами, забиває їй баки;
– Начебто визначившись з покупкою, демонструє купюру з великим номіналом, у нашому випадку – 200 грн, декілька разів витягаючи її з гаманця, а потім – кладе назад;
– Врешті-решт, покрутивши грошовим знаком перед очима жертви, ловким порухом пальців ховає купюру під гаманець. Оскільки цей момент нормально не зафіксований, проілюструємо відео зі схожим епізодом, відзнятим біля цілодобового магазину, на літньому майданчику Coca-Cola:

– Далі жертву запевняють, що купюра вже у неї. Шахрайка робить чесну міну: «Мені нічого чужого не потрібно, але своє маю повернути»;
– Врешті – решт продавчиня здається: віддає подарунковий набір зі здачею – 170 грн. Шахрайка зникає з магазину і від’їжджає.
P.S. Операція з обдурювання зайняла 2 хвилини.

Джерело: kourier.in.ua

Поділитися в соціальних мережах