Громадяни Індії хотіли відкупитися на кордоні 100 доларами

У пункті контролю «Конотоп» та пункті пропуску «Бачівськ» охоронці кордону Сумського загону в рамках проведення прикордонним відомством антикорупційної акції «Викривай корупцію! Зупини злочин!» зафіксували чергові спроби втягування прикордонників у протиправну діяльність.

Учора в залізничному пункті контролю «Конотоп» у ході здійснення перевірки поїзда сполученням «Москва-Одеса» прикордонним нарядом було виявлено трьох громадян Індії. Під час проведення з іноземцями заходів контролю другої лінії, один з них з метою вирішення питання щодо безперешкодного пропуску через кордон запропонував прикордоннику неправомірну вигоду в розмірі 100 доларів США.

Також учора до пункту пропуску «Бачівськ» в пішому порядку на вхід до України прибув наш співвітчизник, який під час проходження прикордонного контролю надав прикордоннику паспортний документ та грошову винагороду в розмірі 300 російських рублів за сприяння в безперешкодному перетині держрубежу, а саме за проставлення в паспорті відповідних відміток Держприкордонслужби без фактичного виходу з території пункту пропуску. У такий спосіб українець намагався продовжити термін реєстрації на території Російської Федерації.

В діях обох чоловіків містяться ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Наразі охоронці кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявлених правопорушень, а самих правопорушників передали працівникам поліції для прийняття відповідних правових рішень.

Поділитися в соціальних мережах