Грибники назбирали грибів та артснарядів

20 вересня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Роменському районі проведені роботи зі знешкодження артилерійського снаряду (калібр 76 мм) та мінометної міни (калібр 82 мм) часів Другої світової війни.

Так, поблизу с. Перекопівка місцеві жителі під час збирання грибів у лісі на відстані 2,5 км від житлових будинків натрапили на артснаряд. А в с. Галка працівники агропідприємства під час сільськогосподарських робіт у полі виявили мінометну міну, яка знаходилась в 3 км від житлових будинків. Про це люди повідомили правоохоронців та рятувальників.

На місця знахідок з м. Ромни прибули піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Фахівці вилучили боєприпаси, вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

Рятувальники наголошують, при виявленні вибухонебезпечних предметів часів минулих війн не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Поділитися в соціальних мережах