Губернатор побоюється сутичок фанатів на матчі “Нафтовик” – “Динамо”

30 листопада в Охтирці відбудеться футбольний матч 1/4 фіналу Кубку України сезону 2016/2017 років між командами ФК «Нафтовик – Укрнафта» та ФК «Динамо» Київ.

З цього приводу навіть відбулося засідання Координаційного штабу з підготовки та проведення матчу за участю заступника голови облдержадміністрації Миколи Подопригори, де обговорили стан підготовки області до приїзду вболівальників з усієї України та готовності правоохоронних органів до забезпечення громадського порядку.

«Перемога охтирчан над ФК «Волинь» – це гордість для усієї області. Облдержадміністрація повністю підтримує даний захід і готова зробити все від нас залежне задля його успішного проведення», – зазначив замгубернатора.

Начальник відділу ТОВ ФК «Нафтовик-Укрнафта» В’ячеслав Сологуб звернув увагу учасників засідання на належне організаційно-технічне забезпечення матчу. Було обговорено питання щодо обмеження продажу алкогольних напоїв у день матчу, організації місць для паркування, сейфів для особистих речей та інше.

Микола Подопригора зазначив, що найгостріше стоїть питання безпеки громадян, тому голова облдержадміністрації триматиме організацію та проведення футбольного матчу на особистому контролі.

Нагадаємо, що 22 квітня 2008 року під час зустрічі «Нафтовик»-«Динамо» на стадіоні розпочалася бійка між охтирськими і київськими вболівальниками, як а згодом вихлюпнулася на вулиці Охтирки.

p1010267

p1010308

p1010445

Джерело: http://roxolana.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах