Інваліди судитимуться з управлінням юстиції за айфони

17 жовтня відбудеться засідання Сумського окружного адміністративного суду у справі за позовом голови громадського об’єднання Спортивний клуб інвалідів “Фенікс” до Головного управління юстиції у Сумській обл.
СКІ «Фенікс» просить визнати протиправною діяльність відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби і зобов’язання вчинити дії.
У громадській організації вважають, що керівництво відділу порушило вимоги закону України “Про звернення громадян”, а точніше проігнорувало звернення двох громадських організацій інвалідів – СКІ «Фенікс» і обласного осередку всеукраїнської організації «Народна академія творчості інвалідів». У ньому активісти ще в травні цього року просили передати їм на безоплатній основі планшети Apple I Pad (16 шт.) і мобільні телефони Apple iPhone (55 шт.) для їх подальшій передачі людям з обмеженими можливостями, які проживають в Сумській обл. і які потребують саморозвитку і спілкування, але не мають можливості їх придбати.

Намір про передачу цих товарів на безоплатній основі сумською виконавчою службою було розміщено на сайті системи електронних торгів арештованим майном. Але з того часу керівництво відділу примусового стягнення не те, що передало товар, а навіть не дало елементарної відповіді на звернення організацій інвалідів.

Ухвала про відкриття провадження прийнята 27 вересня. Судовий розгляд призначено на 17 жовтня на 10.00 в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду..

“Насправді справа не стільки в планшетах і айфонах (люди з інвалідністю якось проживуть і без них), а в звичайній принциповості. Повний ігнор на звернення! І від кого?! Від тих, хто мав би стояти в авангарді дотримання норм законів….” – написав на своїй сторінці у Фейсбуці керівник “Феніксу” Олександр Грінка. 

Поділитися в соціальних мережах