Інваліди за айфони: що вирішив суд

Як уже повідомляв сайт “Сумські дебати”, люди з обмеженими фізичними можливостями вирішили судитися з управлінням юстиції за айфони. Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» просить визнати протиправною діяльність відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби, який проігнорував прохання передати в користування інвалідам планшети Apple I Pad (16 шт.) і мобільні телефони Apple iPhone (55 шт.).

Судовий розгляд відбувся учора, 17 жовтня. Про його результати на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив керівник “Феніксу” Олександр Грінка:

“Як і очікувалось, відповідач сьогодні переконував, що відповідь на наше звернення вони вчасно надали поштою, а чому не отримали дві організації інвалідів – не знають. Та абсурдність полягала в іншому. Відповідач впевнений, що позов до суду подавав не громадянин Олександр Грінка, а громадська організація, а тому ніяких порушень на відповідність вимог Закону України «Про звернення громадян» в їх діях не може бути в принципі. Во як!!!!!!!!
Продовження розгляду справи призначено на 26 жовтня, на 11 год.
І ще. Як стало відомо з відповіді, яку відповідач приніс сьогодні до суду, айпади і айфони / в кількості 71 шт./ виконавча служба досі нікому не передала! Це опісля півроку як вона заявила про намір передати їх безкоштовно. Виявляється, нікому ті планшети і телефони не потрібні і даром!!!!!!!!!!!!!!”

 

Поділитися в соціальних мережах