Кафе у центрі Сум заплатить штраф

Як стало нещодавно відомо, одному з популярних сумських кафе нарешті вдалося знайти спільну мову з міською владою. Нагадаємо, що депутати принципово не давали власникові «Львівських круасанів» на вул. Набережній р. Стрілки добро на оформлення літнього майданчика, оскільки ПП спочатку встановило її, було оштрафоване за «самоволку», а потім звернулося до міста за оформленням документів.

За словами начальника міської інспекції з благоустрою Руслана Голопьорова, спочатку підприємець взяв під благоустрій територію газону по сусідству, але перетворив його на літню торгову зону і півтора року отримував від неї дохід. А потім, з іншого боку кафе, відкрив ще один літній майданчик… Тому міські чиновники були категорично проти того, щоб нарешті дозволити кафе обидва літні майданчики: спочатку підприємець повинен був сплатити штрафи, зробити щось для міста, а потім уже можна повернутися до цього питання, пише shans.com.ua.

І ось на одній з останніх депутатських комісій по землі профільний заступник мера Ольга Волошина розповіла, що «Львівські круасани» один майданчик демонтували, а на другий – подали документи. «За те, що вони не платили півтора року податки, ми пішли на компроміс – вони нададуть благодійну допомогу КП «Зеленбуд», якому на вул. Тополянській потрібно прибрати аварійні та небезпечні гілки. Розмір допомоги – 22,5 тис. грн. Також вони заплатять штраф. Тому депутати тепер можуть дати ПП можливість оформити майданчик», – заявила вона. Тож є надія, що довготривалий конфлікт буде вичерпаний.

Поділитися в соціальних мережах