Камера зафіксувала шахрайок, які обікрали бабусю

На лінію «102» зателефонував житель Шостки і повідомив, що з квартири його бабусі невідомі викрали гроші. Під час бесіди з поліцейськими 90-річна потерпіла розповіла, що вдень у двері постукала незнайома жінка із дівчинкою. Вона попросила води, щоб запити пігулку. Залишивши гостей очікувати на сходовому майданчику, господиня пішла до кухні, забувши закрити двері на замок.

Поки старенька набирала воду, «гості» самі зайшли до помешкання та розіграли перед нею цілу виставу. На порозі кухні дівчинка несподівано втратила свідомість та впала. Жінки разом почали їй допомагати, поїти дитину водою. А коли та отямилась – гості пішли, пославшись на невідкладні справи.

«Зникнення заощаджень потерпіла виявила вже за кілька хвилин після того, як закрила за незнайомкою двері. У кімнаті вона відразу побачила задерту скатертину на комоді, в якому зберігалися 5 000 гривень заощаджень, а перевіривши схованку в шафі не знайшла і золотої обручки, – говорить Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Сьогодні вживаються необхідні оперативно-пошукові заходи щодо розшуку та затримання зловмисниці. Ми вкотре закликаємо громадян буди обачними. Радимо не впускати до своїх осель незнайомців. Якщо ж несподівані візитери представляються співробітниками соцслужб та різного роду організацій – вимагати пред’явити відповідні посвідчення. Буде не зайвим і зателефонувати до установ, де вони нібито працюють, аби уточнити отриману інформацію. Як що ж виникли сумніви – негайно телефонувати на лінію «102».

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», повідомили у Відділі комунікації поліції Сумської області.

pm960image001

pm288image002

Поділитися в соціальних мережах