Камери зафіксували викрадення автівки

Відеоспостереження в Глухові, серед іншого, виступає і в ролі такого собі літописця міських подій –  як добрих, так і не дуже. На верхньому знімку зафіксована, наприклад, малоприємна історія – для всіх її учасників.

Початок їй покладено декілька місяців тому, коли місцевий мешканець, водій скромного транспортного засобу «ВАЗ – 2102» не знайшов його на звичному місці стоянки біля «Лотосу». Це тому, що легковичок дуже сподобався трійці дужих, похватливих і явно не обтяжених моральними цінностями хлопців. Вони, як то кажуть, вирішили зробити машинці ноги, чи то б пак, пришити колеса. Утім, щастя крадіїв виявилося вкрай недовгим. «Жигулятко» виявилось ще тим норовливим коником, а може й віслючком – стало на місці, відмовилося заводитись, хоч плач. Довелося  пхати його аж до двохповерхівок на Суворова. Якраз цей момент і відзняла камера відеоспостереження автора проекта «Безпечне місце», місцевого активіста Олександра Буйкова.

Водії, котрі проїжджали повз понуру процесію за участі трьох богатирів і «залізного друга», звісно, не могли здогадатися, звідкіля та «тачка». Тому пропонували  хлопцям свою допомогу. Ті героїчно відмовлялися. Зрештою, біля згадуваних багатоквартирних будинків здалися, полишивши свою здобич. Згодом їх затримала поліція – звісно, не без допомоги відеоспостереження.

Втім, ніяк не можуть знайти другого зловмисника, який 6 листопада підлим чином поцупив інший – ще скромніший транспортний засіб, велосипед – у двірника, який прибирав територію біля нічного магазину на Терещенків, 53. Момент викрадення відображений на нижньому знімку; крадій – людина з досить непоказною, якщо не сказати бомжацькою зовнішністю. На «лисапеті»  їхав до Київської Брами, а опісля – наче розтанув у вогкуватих осінніх присмерках. Втім, може хтось, роздивляючись це фото, його упізнає і поділиться своїми підозрами з правоохоронцями, або власником камер спостереження. Дуже вже побивається за своїм велосипедом двірник.

Джерело: kourier.in.ua

Поділитися в соціальних мережах