Керівників Сумського відділу поліції притягнули до відповідальності

За прорахунки в службовій діяльності ряд керівників Сумського відділу поліції були притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Таке рішення прийняв начальник ГУНП області Микола Лушпієнко за результатами цільової перевірки оперативно-службової діяльності Сумського відділу поліції.

Задля повного та об’єктивного аналізу виявлених недоліків та визначення шляхів їх усунення начальником облуправління поліції була скликана оперативна нарада, в якій взяли участь заступники начальника ГУНП області, керівники структурних підрозділів поліції, а також весь особовий склад Сумського відділу поліції від молодшого лейтенанта до підполковника.

Окрім відзначення позитивних напрацювань у роботі підрозділу, Микола Лушпієнко піддав різкій критиці роботу підрозділів оперативного блоку, слідчих та превентивної діяльності. Були визначені терміни для усунення всіх недоліків, а також заслухані звіти керівників Сумського відділу поліції, які допустили прорахунки в службовій діяльності, що показали незадовільні показники.

Рішенням оперативної наради роботу Сумського відділу поліції визнали такою, що потребує покращення. За недостатній контроль за підпорядкованим особовим складом був суворо попереджений заступник начальника Сумського відділу поліції, який відповідає за напрямок роботи з превентивної діяльності. Прийняте рішення в березні поточного року заслухати даного керівника, після чого вирішити питання щодо доцільності його перебування на займаній посаді. На прорахунки в службовій діяльності також суворо вказали і окремим працівникам слідства та оперативних підрозділів. А ось начальник сектору превенції відділу отримав пониження в займаній посаді, повідомили у Відділ комунікації Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах