Директору комунального закладу загрожує тюрма

Сумською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно в. о. керівника обласного комунального позашкільного навчального закладу спортивного профілю, який обвинувачується в розтраті коштів шляхом внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей. Дії директора закладу кваліфіковано за ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, перебуваючи на посаді директора вказаного закладу та достовірно знаючи, що його підлеглий інструктор-методист перебуває тривалий час за кордоном, підписував офіційні документи, що підтверджували виконання вказаною особою посадових обов’язків та надавали право йому на отримання заробітної плати. Згідно висновків експертизи, інструктор-методист був відсутній на робочому місці близько року, проте за вказаний період йому було нараховано понад 30 тис. грн.

Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Антон Прокопенко, разом з тим прокуратурою направлено до суду позовну заяву про стягнення з обвинуваченого в інтересах держави зазначеної суми в рахунок відшкодування матеріальної шкоди, завданої злочином.

Довідково: в. о. керівника закладу загрожує обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах