Компанію змусили повернути борг у “жорсткий” спосіб

Нещодавно на примусове виконання до органів юстиції на Охтирщині з Господарського суду надійшов наказ про стягнення з юридичної особи заборгованості у розмірі понад 62 тисячі гривень. В ході проведення виконавчих дій державним виконавцем було встановлено, що боржнику належить значна кількість нерухомого майна, до переліку якого входили і земельні ділянки, і нежитлові будівлі, і цілісні майнові комплекси. Також за підприємством-неплатником було виявлено ряд відкритих рахунків у банківських установах.

Для забезпечення виконання вищевказаного рішення наступним кроком державного виконавця стало накладення арешту і на все нерухоме майно, і  на банківські рахунки боржника, та в подальшому – направлення платіжних вимог до фінансових установ для списання відповідної суми коштів, які заборгувало підприємство.
Боржник – це велика компанія зі значними обігом та прибутками, тому оперативне накладення арештів стало ефективним результатом для стягувача, та обернулося для боржника вкрай плачевною ситуацією. Він вимушений був погасити борг в повному обсязі, а заходи, проведені спеціалістами органів юстиції позбавили неплатника боргу і дали можливість в подальшому функціонувати в межах закону.
Поділитися в соціальних мережах