Конкурс на управителів переноситься

1 серпня виконком Сумської міськради в робочому порядку вніс зміни до свого рішення від 27 червня, яким були затверджені конкурсні умови та інші організаційні питання проведення конкурсу з вибору управителів багатоквартирних будинків в Сумах. Зокрема, кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій перенесено з 5 серпня на 30 жовтня, дата розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями – відповідно з 6 серпня на 31 жовтня (час розкриття конвертів також змінено з 7.00 на 8.00).

Як випливає з преамбули рішення, перенесення спочатку передбачуваних термінів проведення конкурсу в Сумах пов’язане з тим, що на законодавчому рівні досі не затверджені нормативні документи, без яких неможливо провести цей конкурс у правовому полі. Це обов’язковий перелік робіт (послуг) за змістом багатоквартирного будинку та прибудинкової території, а також доопрацьований порядок проведення конкурсу з призначенням управителя багатоквартирного будинку – відповідні накази Мінрегіонбуду сьогодні все ще проходять процедуру оприлюднення.

Нагадаємо: конкурс по вибору управителів буде проводитися для тих багатоквартирних житлових будинків, які на момент його проведення не створять ОСББ або не оберуть собі управителя самостійно.

Поділитися в соціальних мережах