Жителям області до літа повернули поїзди на Одесу, Хмельницький та Чернігів

З 31 березня мешканці Конотопа та прилеглих населених пунктів знову мають можливість посадки на поїзди, які протягом півроку робили в місті лише технічну зупинку. Проте, продаж квитків відкрили лише до 31 травня. Про це у Фейсбуці повідомив завідувач кафедри економіки і управління КІ СумДУ, експерт з транспорту Дмитро Власенко.

«Укрзалізниця» повернула можливість посадки на поїзди №5/6 Москва-Київ (з групой причепних вагонів Москва-Чернігів), №23/24 Москва-Одеса, №56/90-55/89 Москва-Хмельницький/Жмеринка.

Експерт з транспорту наголошує, що для повернення можливості посадки та висадки пасажирів на вказані поїзди було зроблено багато роботи. Зокрема, неодноразово підіймались питання на сесіях міської ради, проводились зустрічі з головою Сумської ОДА, було організовано мітинг із вимогою відновлення зупинок тощо. Крапку в питанні, пише Дмитро Власенко, поставили у ході зустрічі у транспортному комітеті Верховної ради.

Наразі квитки вже є у продажу. Проте, згідно телеграми, продаж відкрито тільки до 31 травня.

«Сподіваюсь у правління ПАТ «Укрзалізниця» та директору з пасажирських перевезень Ігор Романків вистачить здорового глузду НЕ забороняти посадку/висадку після 31 травня. Я буду постійно моніторити можливість користуватись цими потягами. Ми вже навчені і швидко самоорганізовуємось. Поїдемо відразу до Києва. Якщо треба дойдемо і до Прем’єр-міністра та Президента», — додав Власенко.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2016 року ПАТ «Укрзалізниця» заборонила продаж квитків та посадку та висадку пасажирів на деякі транзитні потяги. Внаслідок цього Конотоп втратив пряме сполучення з Одесою, Черніговом, населеними пунктами Одеської, Хмельницької, Вінницької областей.

З 4 лютого в Конотопі відновили зупинку на потяг №23 «Москва-Одеса», але у зворотньому напрямку продаж білетів був заборонений.

Джерело: http://topkonotop.com/

Поділитися в соціальних мережах