Конотопчанин загадково не повернувся додому з Росії

Наприкінці 2016 року зник мешканець міста Каленик Станіслав Євгенович, 1973 року народження, працівник заводу “Мотордеталь”.

20 грудня чоловік, перебуваючи у відпустці, вирушив на тиждень до Бєлгорода – на гостини до родичів. 28 грудня  він автобусом вирушив до Харкова. Звідти мав дістатися залізницею до Конотопа, мав при собі квиток на потяг №775, але так ним і не скористався.

За словами матері, цього дня вона мала телефонний зв’язок зі Станіславом, але чоловік говорив мало і швидко, чим викликав певну тривогу у родичів. В кінці розмови мати почула звук, схожий на удар, після чого Станіслав обірвав дзвінок і більше на зв’язок не виходив. Відтоді минуло два тижні, а чоловік так додому і не повернувся.

Прикмети Станіслава Каленика: середнього зросту та статури, волосся темне коротке, очі – зелені. Був одягнений у чорну коротку куртку з жовтуватим хутряним воротом, в’язану чорну шапку, сині джинси та зелений светр,  взутий у чорні спортивні ботинки. При собі мав паспорт, два мобільні телефони та чорну спортивну сумку.

Всіх, кому відома інофрмація про місце перебування чи деталі зникнення вказаного чоловіка, рідні просять повідомляти за телефоном: 067 -45-60-306 або дзвонити до поліції за номером 102.

Джерело: https://konotop.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах