Контролера доставки газет затримали з арсеналом “домушника”

Занепокоєння мешканців будинку на вулиці Герасима Кондратьєва викликав підозрілий чоловік, який ввечері обходив кватири будинку, щоб дізнатися, чи отримують вони газети. Увагу громадян привернув той факт, що декілька днів тому невідомі обікрали одну з квартир у під їзді, а незнайомця дуже цікавило, чи живе хтось у квартирах, де не відчиняють двері, про що, він і запитував людей. Тож сумчани викликали екіпаж патрульних.

Патрульні провели поверхневу перевірку мешканця Харківської області, у ході якої виявили детальну мапу Сум, список будинків і квартир з помітками вулиці Герасима Кондратьєва, 7 електронних ключів і універсальну спицю для під’їздів та студентський квиток на чуже ім’я.

Сам же 50-річний чоловік, який раніше мав проблеми з законом, пояснив, що прибув із Харківської області, аби перевірити подачу газет у Сумах, а знайдені у нього речі потрібні йому, щоб безперешкодно заходити до під’їздів. При цьому чоловік плутався у показах та нервував. Він не мав жодного документу, який засвідчував його професійну діяльність та не зміг назвати своє місце роботи.

Патрульні доставили чоловіка до Сумського відділку поліції. Наразі поліція перевіряє його причетність до вчинення правопорушень у обласному центрі.

18893075_478573999157944_4523598922577525570_n

Поділитися в соціальних мережах