Копи оштрафували відомого блогера і екс-начальника

Звільнений зі скандалом директор департаменту містобудування і земельних відносин Сумської міської ради Анатолій Жук сьогодні мав конфлікт із патрульними поліцейськими, бо, рухаючись на авто, не увімкнув поворот біля залізничного вокзалу. Про це він сам повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, заявивши, що затримали його неправомірно і взагалі йому не сподобалося, як  поводилися “хлопці у хвормі”.

Замість того, щоб із розумінням поставитися до ситуації, визнати свою провину і сплатити штраф, екс-посадовець почав сперечатися із полісменами і шукати привід, у чому б звинуватити їх.

“Але їхня машина стояла за мною вже починаючи від перехрестя проспект – леваневського на світлофорі і у машини не був увімкнутий маячок проблисковий!
Та і це нехай!
Але коли один з них назвав мене підозрілою особою і почав вимагати оглянути авто усередині ( здійснити поверхневий огляд ) і на мою вимогу зупинити двох перехожих для участі у огляді я отримав відмову – мій терпець увірвався!” – жаліється Анатолій Жук.

Якщо поглянути на це критично, то з типічного інциденту на дорозі екс-начальник, а нині активіст і блогер, для привернення уваги сумчан “роздув” цілу історію, в якій виставив патрульних не з кращої сторони.

Поділитися в соціальних мережах