Кошеня зав’язали в пакет і викинули з багатоповерхівки

Днями, близько 18:15, у місті Шостка з дев’ятиповерхового будинку №19 по вул. Марата (навпроти магазину «Байконур» і стоматполіклініки) викинули 4-5-місячне кошеня, зав’язане у прозорий целофановий пакет, пише shostka.info.

Тварина впала просто на пішохідну доріжку з боку проїжджої частини. Свідками жахливого стуку об асфальт і хрипу нещасної тварини стали випадкові перехожі, у тому числі діти. За словами очевидців, у маленької дівчинки, що бачила це, була істерика. Деякі кричали, що потрібно хоча б розв’язати пакет, адже кошеня ще було живе, хоч вже і билося в конвульсіях…

За словами перехожих, очевидцем події став один із мешканців будинку, який палив на балконі. Чоловік кричав, лаючи негідників. Але, на жаль, зв’язатися з ним, щоб встановити, звідки викинули пакет і хто, не вдалося.

Бабусі у дворі, мешканці будинку, розповідають, що у дворі є кішка з кошенятами і ще підкинуті кошенята – теж 4-5 місяців. Усім будинком їх підгодовують, доглядають. А останнім часом троє кошенят кудись зникли… Дізнавшись про те, що сталося, обурилися. Кажуть, навряд чи хтось із мешканців їхнього будинку міг так жорстоко розправитися з тваринами.

Поділитися в соціальних мережах