Крадія “спалила” сигналізація

До Недригайлівського відділення поліції зателефонувала 40-річна місцева жителька та повідомила, що до її нежитлового будинку, розташованого в одному із сіл району, проникла невідома особа.

Полісмени негайно виїхали на виклик і з‘ясували, що 48-річний місцевий чоловік, вийнявши шибку в чужому будинку, проник до приміщення й став збирати речі. Однак не врахував того, що будинок був обладнаний сигналізацією, котра спрацювала в потрібний момент.

Оскільки самі господарі перебували за межами села, вони подзвонили сусіду, і вже той навідався до будинку, щоб з‘ясувати причину спрацювання сигналізації. Саме він і застав «незваного гостя» на «гарячому». Чоловік своєї причетності до вчиненого не заперечує, однак стверджує, що крадіжку не планував – скористався слушним моментом. А зібрані речі хотів залишити собі задля власного користування.

Наразі поліція відкрила щодо підозрюваного кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка), і з‘ясовують справжні причини та обставини скоєння злочину.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах