КРАДІЇ ПРОНИКЛИ ДО ЕЛІТНОГО БУДИНКУ В СУМАХ

У Сумах наряд групи реагування поліції охорони отримав від оператора пульту централізованого спостереження сигнал про спрацювання охоронної сигналізації в одному з приватних будинків. За вказаною адресою одразу виїхали правоохоронці, і  через кілька хвилин після виклику затримали ймовірного підозрюваного.

«Коли ми приїхали до охороняємого об’єкту, обстежили будинок та прилеглу до нього територію, – говорить Микола Синченко, боєць поліції охорони. – Під час огляду  виявили сліди проникнення – віджату раму пластикового вікна. А вже в самому приміщенні затримали й зловмисника, раніше судимого 25-річного сумчанина. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції, якій і був переданий затриманий для проведення подальших слідчих дій».

Правоохоронцям підозрюваний розповів, що на крадіжку пішов разом із приятелем, який виявився більш спритним та зумів втекти від поліцейських. Проте невдовзі його також було затримано оперативними працівниками Сумського відділу поліції. Ним виявився ще один 24-річний сумчанин, який уже мав за плечима судимість.

Сьогодні правоохоронці перевіряють обох товаришів на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів. А за даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка, поєднана з проникненням у житло». Обом чоловікам загрожує черговий термін ув’язнення строком до шести років.

pm24image003

pm435image001

Поділитися в соціальних мережах