Кролевеччина в скорботі

На 64-му році обірвалося життя директора Кролевецького будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів, заслуженого працівника соціальної сфери Віктора Івановича Міщенка.

“Він назавжди запам’ятається щирою людиною, талановитим керівником, який користувався високим авторитетом і повагою. Пішла з життя чесна, порядна, чуйна людина. За роки роботи Віктор Іванович відзначався високим професіоналізмом, компетентністю, надихав колег власними ідеями, підтримував, підказував, допомагав…. Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях друзів та колег. Нехай Господь упокоїть його душу. Вічна пам’ять…”, – написали його колеги.

На посаді  директора будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів В.І. Міщенко працював з червня 2002 року. Раніше, за високий рівень професіоналізму В.І. Міщенко був нагороджений Почесною грамотою Міністерства соціальної політики у 2005 році, Подякою Кабінету Міністрів соціальної політики у 2008 році, Подякою Президента України у 2010 році,  Подякою Міністерства соціальної політики України у 2011 році, Почесними грамотами голів обласної та районної державних адміністрацій, ювілейною медаллю «Двадцять років незалежності України» у 2011 році. Згідно з Указом Президента України № 595/2013 «Про відзначення державними нагородами України працівників соціальної сфери» від 30 жовтня 2013 року  директорові комунальної установи Сумської обласної ради «Кролевецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Віктору Івановичу Міщенку присвоєно почесне звання – «Заслужений працівник соціальної сфери України».

За час перебування Віктора Івановича на посаді директора Кролевецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів зроблено багато для того, щоб не тільки наблизити умови проживання підопічних до домашніх, але й досягнути більшого, довести на практиці, що держава справді піклується про знедолених.

Джерело: 05453.com.ua

Поділитися в соціальних мережах