Куди йдуть гроші, які збирає міський центр?

Куди йдуть зібрані гроші, зібрані в Центрі естетичного виховання міста Шостки? Це питання ставлять у Фейсбуці місцеві активісти.

Згідно з інформацією управління освіти (лист № 98-Д), заходи в Центрі естетичного виховання («Юність» і «Зірка»), як правило, проводяться безкоштовно. ЦЕВ може надавати платні послуги, але за період 2016-2017 рр. платні послуги не надавалися.

«У той же час люди купують квитки на концерти, платять гроші за проведення випускних, дитячих заходів та інше. Якщо взяти до уваги і додати до безоплатних залів те, що діти – вихованці художніх колективів виступають безкоштовно, їх керівники отримують офіційну зарплату, а костюми та поїздки оплачують батьки, то виникає питання — куди йдуть зібрані гроші?», — питає ГО “Громадський контроль”.

Джерело: shostka.info

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах