Квартиранти три місяці обкрадали господаря

36-річний мешканець Конотопа заявив у поліцію про те, що з його господарства викрадені вироби з металу, велосипед, газову плиту та балон. За його припущенням до злочину могла бути причетна сімейна пара, яка приїхала до міста з сусіднього району та орендує в нього житло.

Розповідає начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештен:

«У ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до крадіжок причетні 44-річний орендар будинку та його 28-річний племінник, який час від часу приїздив до дядька в гості, – ко. – Чоловіки зізнались у скоєному та розповіли, що на крадіжку їх штовхало банальне безгрошів’я. Як з’ясувалося, ані співмешканці, ані їх родич ніде не працювали, тож, аби роздобути грошей на життя, протягом трьох місяців обкрадали чуже господарство. Викрадене майно здавали до пункту прийому металобрухту, а отримані в такий спосіб кошти витрачали на власні потреби».

У поліції за даним фактом одразу було розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка), яке наразі спрямоване до суду. Згідно санкції статті, родичам може загрожувати шестирічне позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах