Квартирних грабіжників піймали раніше, ніж господар помітив сліди “гостей”

До чергової частини Тростянецького відділення поліції надійшла інформація від колег з ГУНП області про затримання трьох чоловіків, неодноразово судимих за квартирні крадіжки. В ході огляду автівки затриманих розшуковці знайшли та вилучили фотоапарат, електронну рамку для перегляду фотографій та різноманітне приладдя для відкривання замків та дверей.

Через годину після отримання цієї інформації до чергової частини підрозділу надійшло повідомлення від місцевого жителя про вчинення з його житла крадіжки. Як розповів заявник, невідомі зловмисники, проникнувши до квартири, поцупили золоті вироби, хутряну шубу, фотоапарат та електронну рамку для перегляду фотографій.

Порівнявши перелік викраденого у чоловіка з переліком вилученого у затриманих, полісмени дійшли висновку про причетність останніх до цієї крадіжки. Відтак, підозрюваних було доставлено до Тростянецького відділення поліції для проведення подальшої перевірки, в результаті якої, незважаючи на всі заперечення затриманих до скоєного, підозри розшуковцівповністю підтвердились.

Відносно одного з чоловіків відкрите кримінальне провадження за ст. 185 ч. 3 КК України, він затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Щодо ж стосується інших двох підозрюваних, то вони перевіряються на причетність до цієї та аналогічних крадіжок, вчинених на території області та України.

Поділитися в соціальних мережах