Квартиру сумчанина арештували через заборгованість

Початок весни не в усіх викликав позитивні асоціації. Для жителя міста Сум накопичена заборгованість по аліментах розміром майже 560 тисяч гривень призвела до опису та арешту його квартири в рахунок погашення боргу.

Суд виніс рішення про стягнення з горе-батька аліментів на утримання двох дітей у сумі 20 тисяч гривень щомісяця, від сплати яких останній всіляко ухилявся. Виконавчий документ було пред’явлено наприкінці минулого року та нараховано заборгованість за попередній  час несплати.

Нагадаємо, що в межах реалізації закону «Чужих дітей не буває» створено Регіональний штаб із координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів.

Інформація про кожного неплатника міститься в Єдиному реєстрі боржників, який доступний кожному: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors.

Читайте також: На Сумщині неплатника аліментів змусили мести вулиці

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах