Київський «Автомайдан» зняв «кіно» про будинки сумських суддів

Активісти «Автомайдану» з Києва, які у рамках проекту «Prosud» збирають інформацію про статки суддів,  зафільмували у Сумах будинки двох представників обласної Феміди. Матеріали автомайданівці передадуть  кваліфікаційній комісії, яка під час суддівської реформи вирішуватиме, кого звільняти, а кого залишати на посаді.

У Сумах у поле зору потрапили будинки  голови Господарського суду Сумської області Олександра Коваленка і судді апеляційного суду Сумської області Тетяни Левченко.

Перший розташований на виїзді із Сум у напрямку Червоного села. Площа маєтку Олександра Коваленка – 284 квадратних метри. Він задекларований на дружину голови суду. Пояснити, де взяли гроші на нього, Олександр Коваленко часу не знайшов. Як повідомив речник Господарського суду Сумської області Олександр Лебідь, голова зайнятий у судових засіданнях та підготовці до них.

Суддя ж Апеляційного суду Сумської області Тетяна Левченко, розповіла, що будинок загальною площею 248,1 кв. м, розташований на Веретинівці, вона побудувала разом із чоловіком. Гроші на будівництво отримала від продажу квартири. Також їй допомогли батьки: мати – приватний нотаріус і  батько – суддя Верховного суду України у відставці.

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах