Лантушенко не зміг аргументувати, чому хоче поховати Футбольну академію в Сумах

22 листопада  у Сумській обласній державній адміністрації за «круглим столом» вирішували долю будинку, який зводиться для інтернату футбольного центру “Барса”.  Чиновники намагалися розвіяти негатив, повязаний із перепрофілюванням новобудови. Посадовець, через якого відбуваються небажані на “Барсі” зміни, –  начальник управління молоді і спорту Дмитро Лантушенко. Саме йому прийшла ідея зробити з інтернату для юних футболістів Сумщини, який мав завершити створення унікальної для всієї України Футбольної академії, гуртожиток для вихованців різних спортивних шкіл. При цьому він не зважив ні на масштабність соціального проекту, ні на критику спеціалістів.

Президент федерації футболу м. Суми Альберт Молгамов опонував “ініціатору”: « Я на цьому зібранні,  крім проживання у цьому гуртожитку, іншої аргументації не побачив. Невже футбольний центр треба використовувати тільки для проживання 15 борців чи біатлоністів? А де умови для їх тренування?»

Про слабкість аргументів Дмитра Лантушенка йшлося і у опублікованій газетою «Ваш шанс» статті «Какова судьба сумской «Барсы»?». ЇЇ автор, зокрема, вважає, що обласна влада, нічого не створивши за три роки для розвитку спортивної інфраструктури, хоче у такий спосіб відзвітувати перед Києвом про створення поліпрофільного спортивного інтернату. Також задається питання, чи не є розвал Футбольної академії спробою обласної виконавчої влади, представленої партійцями Блоку Петра Порошенка «Солідарність», серед яких і Д.Лантушенко, нівелювати напередодні виборів досягнення у створенні футбольного центру «Барса» і Футбольної  академії екс-губернатора Юрія Чмиря, який очолює обласну організацію партії-опонента «Відродження».

У підсумку учасники «круглого столу»  залишили 100 місць в інтернаті за юними футболістами, а  128 віддали  представникам інших видів спорту, так і не визначившись, які це види і чи є місця для тренувань цих дітей.

Джерело: http://xpress.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах