Лебединський опозиціонер допоміг придбати для шкільного медпункту медичні засоби

Зазвичай перед 1 вересня прийнято дарувати школярам необхідне учнівське приладдя. Депутат Лебединської міської ради від Опозиційного блоку Дмитро Коваленко вирішив допомогти інакше. З початком нового навчального року для місцевої ЗОШ №1 він придбав вироби медичного призначення та засоби особистої гігієни.

Опозиціонер говорить, що здоров’я школярів залежить не тільки від правильного способу життя і занять спортом, а й від якості та вчасності надання першої медичної допомоги. Саме тому придбав для шкільного медпункту рідке мило, одноразові рушники, термометри, бинти, перекис водню, пластирі, йод, зеленку та інші необхідні медичні засоби.

Медперсонал школи каже, що це тільки на перший погляд здається, що придбані для медпункту речі не настільки важливі, як, наприклад, дошки чи телевізори. Насправді медичні засоби повинні бути завжди під рукою і в достатній кількості, бо діти є діти і без травм, на жаль, не обходиться. А, як відомо, здорові учні – найголовніша складова будь-якого навчального закладу.

Поділитися в соціальних мережах