Літній майданчик на Блакитних озерах потрапив під роздачу

На засіданні постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин депутати Сумської міськради розглянули кілька питань щодо розміщення в Сумах літніх майданчиків. На сесії мають дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки по трьох об’єктах. Це майданчик на вул. Воскресенській, біля д. 4-2, на вул. Першотравневій, біля буд. 10в і в районі озера Чеха – уздовж водойми, навпроти будинку 27 на вул. І.Сірка.

А ось ще один майданчик – потрапив під роздачу. Це зона відпочинку ТОВ «Макрос» в районі Блакитних озер, біля дачного кооперативу «Залізничник». Ситуацію з нею нагадав голова комісії Максим Галицький: «Це існуюча зона відпочинку. У минулому році, коли ми перевіряли подібні майданчики в прибережній зоні, з директора департаменту ресурсних платежів Юрія Клименка тут взяли плату за в’їзд. І на сьогодні там нічого не змінилося. До того ж група тимчасових споруд там знаходиться в прибережній смузі, і в них продають алкоголь, і не тільки».

Тому комісія прийняла рішення відмовити в розміщенні зони відпочинку в зв’язку з систематичним порушенням Водного та Земельного кодексів, а також рекомендувати міськуправлінню архітектури винести це питання на розгляд комісії по звільненню земельних ділянок від встановлених на них споруд (на демонтаж).

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах