Літній охтирчанці продали смердючий сир із пліснявою

Охтирська пенсіонерка Тетяна Дмитрівна Акімова поскаржилась міським журналістам на неякісний продукт, який їй продали в магазині:

“Зараз я вже на пенсії. Гроші, що залишаються після придбання медикаментів та сплати комунальних платежів, витрачаю на продукти. Намагаюся купувати свіжі та якісні харчі, бо в мене хвора підшлункова.

Нещодавно придбала в одному з охтирських супермаркетів не самий дешевий сир. Через добу зберігання в холодильнику він вкрився липким шаром та почав смердіти. Шматок такого делікатесу може швиденько вкласти мене на лікарняне ліжко. Тому я й не зважилася ласувати сумнівним молочним виробом, а вирішила віднести його назад. В мене й чек зберігся. Але адміністратор не досить люб’язно відповіла, що не впевнена в яких саме умовах я зберігала цей шматок. Може він у Вас у сумці валявся? – сказала мені у відповідь управителька.

Грошей мені не повернули, зіпсований товар на свіжий не замінили. Тому звертаюся до містян: пильно придивляйтеся до термінів придатності молочної продукції, особливо до тієї, що реалізується по акції, зі знижкою. Аби замість порції лактобактерій та кальцію, не отримати розлади травлення чи загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту”.

Джерело: http://roxolana.com.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах