Лушпієнко вимагає від підлеглих не приховувати злочини

Під час наради в Головному управлінні Національної поліції області обговорили стан злочинності на території регіону, розкриття злочинів та правопорушень, а також напрацювали методи та шляхи комплексного усунення виявлених недоліків.

Начальник ГУНП в області Микола Лушпієнко у вступному слові відзначив, що за підсумками роботи в загальнодержавному плані поліція Сумщини спрацювала задовільно. Так розкриті всі зареєстровані тяжкі тілесні ушкодження, 611 тяжких злочини, 19 розбійних нападів, 70 грабежів, майже 1000 вчинених крадіжок, 27 хуліганств, 106 шахрайств, виявлено 243 факти незаконного обігу наркотиків та 103 зброї.

Проте  в оперативно-службовій діяльності виявлено і ряд недоліків, які потребують негайного виправлення. Так, в регіоні спостерігається зріст грабежів, крадіжок з житла, незаконних заволодінь автотранспортом, шахрайств, ДТП з потерпілими.

Ряд керівників територіальних підрозділів поліції, які не забезпечили виконання поставлених завдань, були притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Різкій критиці піддав керівник ГУНП роботу по лініям протидії наркозлочинності, виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї та боєприпасів, організацію роботи дільничних інспекторів поліції. Аналізуючи кожен напрямок роботи, Микола Лушпієнко детально зупинився на недоліках, узагальнив позитивні результати, та суворо вказав на конкретні прорахунки окремих керівників.

Своїм підлеглим начальник головного управління Нацполіції поставив завдання в найкоротший термін виправити визначені нарадою недоліки та вжити заходів, спрямованих на недопущення ускладнення оперативної обстановки на території обслуговування. Він особисто контролюватиме їх усунення, а в разі невиконання поставлених завдань будуть вжиті найжорсткіші заходи дисциплінарного впливу до відповідальних осіб та їх начальників.

Також начальник поліцейського відомства націлив підлеглих на недопущення укриття злочинів та порушень дисципліни особовим складом, в тому числі і транспортної.

«В першу чергу – це персональна відповідальність кожної людини, кожного працівника за ту проведену роботу, яку він повинен виконувати згідно своїх функціональних обов’язків, – зазначив Микола Лушпієнко.- Крім того, слід пам‘ятати, що в умовах сьогодення без підтримки людей досягнути позитивних результатів просто неможливо».

Поділитися в соціальних мережах