Луценко дав прочухана сумським прокурорам

Генеральний прокурор Юрій Луценко відчитав керівників місцевих прокуратур за неякісну роботу і погане процесуальне керівництво у справах, які розслідує поліція. Серед таких опинилися й представники прокуратури Сумської області, пише pravda.com.ua.

Так, на нараді щодо роботи семи обласних прокуратур, яка пройшла у Дніпрі, генпрокурор звернувся до певних підлеглих персонально. Найбільш характерні порушення, за словами генпрокурора: укриття від обліку і нереєстрація злочинів, “окозамилювання” заради статистичних показників. Дорікнув і за погану роботу з викриття злочинних угруповань у різних галузях. У процесуальному керівництві, за його словами, ключова проблема – безвідповідальність.

Зокрема, на Сумщині, як озвучив генпрокурор, у земельній справі людина уникнула відповідальності через те, що прокуратура не продовжила строки розслідування.

Луценко вимагає низку перевірок і дисциплінарних стягнень – аж до звільнень. “Прокурор без совісті – бракований прокурор”, – заявив генпрокурор, і сказав, що коли він робить зауваження – це має вести до дисциплінарної відповідальності.

“По всіх прикладах, які я озвучив, – розбирайтеся з причетними, обласні прокурори: або позбавлення премій, якщо це одноразовий випадок, або аж до звільнення з посад. Це не робота, це імітація. Суспільство заплатило нам більшу зарплату за те, щоб ми працювали, а не займалися подібною практикою покривання злочинців”, – заявив генпрокурор.

Луценко також уточнив, що премія – це дві третини окладу.

Поділитися в соціальних мережах