Львівське сміття влетіло Роменщині в копієчку

У селі Ярмолинці Роменського району завершено ліквідацію стихійного сміттєзвалища, яке утворилося місяць тому в результаті завезення на територію Коржівської сільської ради львівського сміття.

Питання щодо несанкціонованого ввезення сміття із Львівщини на територію Сумщини неодноразово підіймалося на апаратній нараді при голові облдержадміністрації та розслідувалось правоохоронними органами.

На Роменщині завдяки спільним зусиллям райдержадміністрації, райради, Коржівської сільради та КП «Архітектурно-планувальне підприємство» вирішено проблему щодо повернення засміченій території попереднього вигляду.

Як відомо, минулоріч 2 грудня на території села Ярмолинці було виявлено 4 купи завезеного і вивантаженого сміття. Відходи вивалили просто на пустирі біля ферми. Із цим злочином протягом майже місяця боролася районна влада разом із співробітниками поліції, затримано одну з вантажівок, розпочато досудове розслідування. З території сільської ради двома спецмашинами вивезли 240 м3 сміття. Ліквідація «подарованого» сміттєзвалища обійшлася сільському бюджету майже в 20 тисяч гривень.

Поділитися в соціальних мережах