Липоводолинська селищна рада ініціювала створення ОТГ

Липоводолинська селищна рада ініціювала створення Липоводолинської об’єднаної територіальної громади. Відповідне рішення було підтримано одноголосно депутатським корпусом селищної ради 17 травня 2018 року під час засідання сесії. Даним рішенням покладено початок процедурі об’єднання.

Селищна рада планує направити пропозиції щодо об’єднання усім сільським радам, котрі згідно з Перспективним планом мають увійти до складу Липоводолинської ОТГ(12 сільських рад та 1 селищна Липоводолинська). На наступному тижні розпочнуться громадські слухання.

Ініціаторами створення громади виступили депутати селищної ради, зазначив голова ради Сергій Нищета. На його думку, майбутнє – за ОТГ з центром у Липовій Долині. Створення громади підтримала і районна влада.

Підтверджує спроможність громади і радник з питань децентралізації Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Артем Градун. Адже згідно з фінансовими розрахунками, напрацьованими Центром, бюджет розвитку громади складатиме близько 25 млн гривень.

Поділитися в соціальних мережах