Лисенко відповів, коли в Сумах перероблятимуть сміття

З’явилася відповідь мерії Сум на електронну петицію щодо запровадження роботи інноваційного комплексу з переробки сміття без шкідливих викидів і повторних відходів, а також знищення полігонів і звалищ. Пропозицію, зареєстровану Павлом Тернюком, підтримали 310 осіб з 250 необхідних.

“Повідомляємо, що на сьогоднішній день першочерговим є питання виділення земельної ділянки під розташування самого комплексу (виробничих приміщень та потужностей), а вирішення даного питання буде можливим після вирішення питання з виділення земельної ділянки для будівництва третьої та четвертої черг полігону ТПВ та їх будівництва.

Вказані дані в описі технологічного процесу функціонування комплексу потребують попереднього розгляду та вирішення інших проектів, пов’язаних із забезпеченням полігону ТПВ, розташованого на землях В. Бобрицької сільської ради Краснопільського району Сумської області, водою та електроенергією.

Виходячи з вищевикладеного, розгляд втілення в життя проекту «PIRODISTILGASOGENO» можливий лише після вирішення вказаних питань в комплексі”, – йдеться у відповіді міського голови Олександра Лисенка.

Поділитися в соціальних мережах