Лисенко відповів на тролейбусну петицію

Міський голова Сум Олександр Лисенко на сайті Єдиної системи місцевих петицій дав відповідь на звернення щодо створення руху тролейбусів за маршрутом 12-й мікрорайон – Аеропорт:

“Повідомляємо, що маршрути руху тролейбусів затверджено рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.06.2016р. № 333 «Про організацію перевезення пасажирів тролейбусами на постійних міських маршрутах у м.Суми КП СМР «Електроавтотранс»». Рішенням визначено тролейбусний маршрут №14 «Героїв Крут – Аеропорт» та передбачено обслуговування даного маршруту 4 тролейбусами. Всього, відповідно до рішення, обслуговувати тролейбусні маршрути міста мають 108 одиниць тролейбусів. Однак через нестачу тролейбусів та відсутність водіїв тролейбусів на маршрутах щоденно здійснюють перевезення 44 тролейбуси.
З метою вирішення питання надання якісних послуг при перевезенні пасажирів тролейбусами міська влада працює над реалізацією проекту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» в м. Суми». Це надасть можливість придбати 22 тролейбуси за залучені (кредитні) кошти за проектом «Міський громадський транспорт України» відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, ратифікованим Законом України від 12.04.2017 № 2009-VIII. Також згідно із Програмою розвитку міського пасажирського транспорту м. Суми у 2018 році передбачено придбання 10 тролейбусів.
При поповненні парку КП СМР «Електроавтотранс» тролейбусами буде надано пропозиції про сполучення дільниць Аеропорт – Героїв Крут”.

Поділитися в соціальних мережах