Листоноша видала жінці пенсію сувенірними купюрами

До чергової частини Білопільського відділення поліції з заявою про шахрайство звернулася місцева 87-річна жителька. Бабуся розповіла, що два тижні тому отримала пенсію, котру їй, зазвичай, приносить листоноша. Гроші вона відразу ж поклала до своєї звичної криївки, аби згодом розрахуватися ними за попередньо замовлені дрова. Коли ж вантаж привезли, вона віддала обумовлену суму, однак водій транспорту при перерахунку виявив шість сувенірних купюр умовним номіналом 100 грн, на кожній з яких є надпис «це не гроші, це приколи».

24312857_1392171960905380_8488774450078376896_n

На виклик негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції. Вони опитали бабусю, з‘ясували обставини отримання та зберігання грошей, аби мати можливість визначити коло осіб, можливо причетних до підміни коштів.

У ході подальших оперативно-розшукових дій в поле зору слідчих та оперативників потрапила 51-річна листоноша, котра приносила та видавала бабусі пенсію.

Жінку знайшли та опитали. Вона зізналася, що й справді підмінила кілька банкнот на «сувеніри», поклавши їх у пачку між справжніми. Пенсіонерка ж в силу свого похилого віку та слабкого здоров‘я цього й не помітила.

«Як пояснює сама підозрювана, на чужі гроші вона спокусилася через скрутне матеріальне становище, маленьку зарплату та підвищені комунальні тарифи, – говорить начальник Білопільського відділення поліції Сергій Курочка. – Нині, на ряду з досудовим слідством, триває й відомча службова перевірка, жінка поки що відсторонена від виконання своїх обов‘язків».
Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Втім, за будь-яких обставин, подальшу долю підозрюваної вирішить суд.

Поділитися в соціальних мережах