Машинобудівельники – лідери з виробничого травматизму

Для Сумської області 2017 рік ознаменувався зменшенням рівня смертельного виробничого травматизму на 60% у порівнянні з 2016 роком. Поряд із цим загальна кількість травмованих на підприємствах області протягом минулого року на 4,8% менше, ніж протягом 2016 року – відповідно 100 осіб та 105.

Якщо говорити про кожну сферу діяльності окремо, то на Сумщині менше стали травмуватися будівельники, працівники газової промисловості, сфери пошти та зв’язку, торгівлі, сільського та лісового господарства. Натомість лідером у рейтингу виробничого травматизму в області й досі залишається галузь машинобудування.

Основні причини настання трагедій на виробництві, встановлені у ході проведення спеціальних розслідувань нещасних випадків комісіями Управління Держпраці у Сумській області, носять організаційний характер. Це говорить про порушення технологічного процесу, невиконання посадових обов’язків, вимог інструкцій з охорони праці, допуск до роботи працівників без навчання та перевірки знань з охорони праці, відсутність або неякісне проведення інструктажу. Не менш вагомими є психофізіологічні причини, а саме: особиста необережність потерпілого, травмування внаслідок протиправних дій інших осіб тощо.

Нагадаємо, 10 серпня минулого року через виробничу травму загинув працівник Сумського НВО.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах