Матір із донькою живуть практично на смітнику (відео)

У Кролевці голова вуличного комітету Світлана Барильникова, у підпорядкуванні якої знаходиться зокрема вулиця Прорізна, виклала відео будинку, де проживає жінка, яка ймовірно зловживає алкоголем, та її повнолітня донька. Подвір’я будинку і саме житло інакше як смітником не назвеш.

“Двом безпомічним жінкам потрібна адресна допомога, які не можуть з цим впоратися. Вони ”проживають” в жахливому становищі: без газу, води, світла. Хвора мама та донька. ”Житловий” будинок обслуговується ЖЕКом. Шановний мер, пане Бобровицький, шановні народні обранці, депутати, як можна вирішити таку проблемочку? Куди звертатись голові вуличного комітету? На ”Говорить Україна” чи “Один за всіх”????!!!! Страждають потерпілі сусіди, за цим спостерігають діти, жахається вся вулиця. Підскажіть, людонькі добрі, що з цим робити? Мовчати вже досить…”, – написала Світлана у ФБ.

Як розповів т.в.о. начальника управління ЖКГ міськради Андрій Петренко, дане житло є комунальним, яке надавалося свого часу ще матері цієї жінки з донькою. Вони там прописані, проте житло не приватизоване. Договір на обслуговування вони не укладали і ні за що не платять. Сусіди постійно жаліються на них, проте зрушити з місця ситуацію не вдається. Комісійно було обстежено, як використовується комунальне майно, з жінками мали розмову, проте нічого не змінилося. Без бажання самих проживаючих у міської влади немає достатнього впливу на ситуацію.

Відео – за посиланням у Фейсбуці.

Джерело: 05453.com.ua

Поділитися в соціальних мережах