Мер Лисенко створив “антициклонний” штаб

Міський голова Олександр Лисенко ініціював створення штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, до якого увійшли заступники міського голови, представники департаментів, управлінь та обслуговуючих організацій.

Начальник Сумського обласного гідрометеорологічного центру Олександр Пономарьов повідомив, що на Сумську область насувається циклон, який уже завдав значної шкоди в південних областях України, він передбачає сильні морози протягом 5 днів, а також сильні снігопади та ожеледицю.

Представники комунальних підприємств зазначили, що повністю готові до погіршення погоди. Зокрема, КП «Шляхрембуд», КП «Водоканал» та КП «Зеленбуд» організують цілодобове чергування більше 40 одиниць техніки. Більше 10 одиниць техніки на вулиці міста виведуть обслуговуючі організації.

Нагадаємо, в місті облаштовані пункти обігріву, де з 8:00 до 17:15 містяни можуть випити чашку гарячого чаю та зігрітися. Розташування пунктів: вул. Петропавловська, 87/3; пр-т Т. Шевченка, 11; пр-т. М. Лушпи, 23; вул. Інтернаціоналістів, 18.

Поділитися в соціальних мережах