Мер Сум розповів про жах у центрі міста

Мера Сум турбує безлад на центральних вулицях. Незважаючи на проведені ремонти доріг на Луговій, Засумській, ситуація не змінюється.

“На стоянці, яку ми зробили для машин, уже ставлять столики і торгують! Що це ще таке? Час наводити порядок і біля універмагу «Київ», на Набережній р. Стрілки, – нарікнув Олександр Лисенко підлеглим. – Якщо підприємці думають, що в нас можна прямо на тротуарі побудувати собі магазин і нічого за це не буде, то це не так. З цим безладом треба щось робити!

Скоро будемо називати прізвища таких торговців і забудовників: чому кіоск стоїть на дорозі, і чому суди нічого не можуть зробити? Чому до сих пір у міського ДАБК немає повноважень? Нам просто не дають наводити порядок. Комусь не вигідно, щоб наша місцева інспекція працювала. Зараз кожен будує кому що хочеться. Стоять де захочуть незаконно, так ще й хтось збирає за це гроші! Що це за «Аврора» 5 на 10 метрів на торговому комплексі прямо в центрі Сум? Це так повинно бути? У дворах – жах що твориться!”.

У результаті міськуправління архітектури, міськвідділи реклами і торгівлі, інспекція ДАБК отримали тиждень на підготовку пропозицій, як бути з центральними вулицями, незаконною торгівлею на них та їх забудовою, а також з розміщенням реклами.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах