Мера оштрафували на 1 700 гривень за приховану автівку

31 серпня відбулося засідання Глухівського міськрайонного суду, який підтвердив факт вчинення адміністративного корупційного правопорушення міським головою м. Глухова Мішелєм Терещенком і наклав на нього, враховуючи «щире розкаяння»  підсудного, штраф у розмірі  1700 грн.

Купка глухівчан-спостерігачів, присутніх на суді, зустріла це рішення криками «Ганьба!». До кого був направлений   цей вияв емоцій – до  мера чи до  судді – невідомо.

Нагадаємо, що місяць тому, працівниками УЗЕ в Сумській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України було викрито факт вчинення адміністративного корупційного правопорушення міським головою м. Глухова Мішелєм Терещенком.

У березні поточного року мер придбав легковий автомобіль вартістю 385,3 тис. грн, але письмово не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції в десятиденний термін про суттєві зміни у майновому стані, чим порушив вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».

За даним фактом працівниками управління захисту економіки в Сумській області було складено та направлено до Глухівського міськрайонного суду протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 1726 КУпАП.

Джерело: http://xpress.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах