Мерія нагородила найкращі сумські табори

У Палаці дітей та юнацтва відбулось підбиття підсумків організації оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей в Сумах в літній період 2017 року.

Цьогоріч у Сумах 24110 дітей шкільного віку підлягали оздоровленню і відпочинку. З них оздоровлено 13104 дитини, що становить 54,3% від загальної кількості, і 3968 дітей дошкільного віку. Загалом протягом літнього періоду оздоровились 17072 дитини (70,8%).

Міським бюджетом на проведення відпочинково-оздоровчої кампанії 2017 року було виділено 7,8 млн грн., що на 4,3 млн грн. більше, ніж минулого року.

Заступник міського голови Віра Мотречко вручила грамоти міського голови за високий професіоналізм, вагомий вклад у розвиток сфери оздоровлення і відпочинку дітей міста та належну підготовку і проведення літньої оздоровчої кампанії у 2017 році позаміським дитячих таборам «Зоряний» (ПАТ «Сумихімпром»), «Зоряний» (КП «Шляхрембуд»), «Чайка» (ПАТ «Смуське НВО»), «Сонячний» (ПАТ «Насосенергомаш»), «Універ» (СумДУ), «Орлятко» (ПАТ «Сумбуд»).

Ці ж позаміські дитячі табори отримали грамоти відділу молоді та спорту за надання всебічної допомоги в організації і проведенні оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

Окрім того, грамоти міського голови за організацію роботи літніх мовник таборів нового формату, виховання всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур, за створення позитивного іміджу міста отримали школи № 7, № 10 та № 21.

Очільниця управління освіти і науки міської ради Антоніна Данильченко також вручила грамоти за кращу організацію роботи таборів з денним перебуванням, дитячих закладів праці та відпочинку директорам шкіл № 2, № 30, № 6, № 10, № 13, № 9, № 15, № 1.

Поділитися в соціальних мережах