Мерія не може зупинити будівництво на Засумській

На апаратній нараді в сумській мерії 26 листопада начальник міськуправління держархбудконтролю Анатолій Довбня розповів про ситуацію зі скандальною забудовою біля 12-ї школи.

Нагадаємо, на вул. Засумська, по сусідству з навчальним закладом, усього в декількох метрах, збираються звести торговий комплекс. Місто скасувало видані умови і обмеження, анулювало повідомлення про початок будівництва в реєстрі забудовників. А також прийняло рішення про використання виділеної в оренду ділянки в суспільні потреби – тобто планує розірвати договір оренди і замість торгового комплексу зробити зону відпочинку для учнів школи № 12 та гімназії № 1. Однак в середині листопада будівництво на ділянці відновилося, тут залили фундамент. Тому на об’єкт знову була направлена міська інспекція ДАБК.

– Забудовник подав нове повідомлення про проведення будівельних робіт на заміну того, яке було скасоване рішенням міської влади, – розповів А. Довбня. – Це повідомлення аналогічне першому. І згідно з порядком подачі цього документа, забудовник має право виконувати будівельні роботи. Тому із сьогоднішнього дня має розпочатися перевірка об’єкта фахівцями обласного управління ДАБК.

Зі свого боку, мер Сум Олександр Лисенко пояснив, чому подальші дії влади саме такі: «Як ми і домовлялися – якщо не вистачає повноважень міської інспекції, ми звертаємося до обласної. Подивимося, що скажуть вони».

shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах