Мерія не обіцяє сумчанам онлайн-спостереження за маршрутками

Мерія Сум оприлюднила відповідь на електронну петицію сумчан щодо відновлення роботи системи онлайн-спостереження за маршрутками.

У ній говориться, що на сьогоднішній день договірними відносинами питання доступу третіх осіб (сумчан) до «моніторингу GPS» не врегульовано. При цьому трансляція вимагає додаткових коштів, яких немає ні у влади, ні у перевізників.

Крім того, додають у мерії, в умовах нового транспортного конкурсу, який повинен був відбутися 21 грудня, але був скасований рішенням суду, передбачено обов’язкову наявність у транспортних засобах GPS/GPRS-контролю. А ось про те, чи буде в договорі пункт про трансляцію онлайн — не сказали.

Висвітлили у відповіді питання онлайн-спостереження і в комунальному транспорті. Зазначено, що в цьому році у КП «Електроавтотранс» витратили 300 тис. грн на придбання та установку системи моніторингу міського комунального транспорту. 21 грудня за допомогою системи ProZorro було визначено переможця торгів.

Але чи буде можливість у сумчан стежити за рухом транспорту онлайн? «За інформацією КП«Електроавтотранс», технічними вимогами зазначених закупівель не передбачено онлайн-спостереження за рухом комунального транспорту», – йдеться у відповіді. Але влада запевняє, що на підприємстві докладуть зусиль для забезпечення даної можливості.

Ознайомитися з повною відповіддю на петицію сумчан можна тут.

Поділитися в соціальних мережах